Výzkum pro studenty

Studenty magisterských a bakalářských oborů podporujeme v jejich snaze stát se špičkovými odborníky. I proto se mohou zapojit do bádání některého z našich vědeckých týmů. Studenti tak ve spolupráci s lektory vyvíjí nové technologie, pracují v klinickém výzkumu a jsou spoluautory vědeckých publikací. Pravidelné úspěchy našich studentů na národní i mezinárodní úrovni jsou důkazem toho, že to myslíme vážně.

Proč bádat při studiu?

  • Můžete pracovat na unikátním projektu, který vás nejen baví, ale má také pozitivní celospolečenský dopad v oblasti medicíny.
  • Naučíme vás řešit problémy jako skutečný vědec. Vypilujete své analytické schopnosti, kritické myšlení i umění úspěšné prezentace.
  • Navážete nové kontakty s kolegy u nás i v zahraničí. Můžete tak otevřít dveře budoucí kariéře v některé z prestižních institucí a firem.

Udělejte první krok k úspěšné kariéře!

Přečtěte si více o výzkumných oblastech, kterým se na UBMI věnujeme. Kontaktujte vedoucího výzkumného týmu – ten vám poradí s aktuálními možnostmi vědecké práce. Nebojte se však přijít i s vlastním nápadem.

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.