Jsem zahraniční student

Staňte se členem výzkumných týmů se zaměřením na nejrůznější oblasti biomedicínského inženýrství. Nabízíme vám atraktivní studentské projekty, zkušené a přátelské lektory a laboratoře s moderním vybavením.

Studujte na biomedicíně v angličtině bakalářský program Biomedicínské technologie a bioinformatika, nebo rozšiřte své znalosti studiem magisterských programů Biomedicínské inženýrství a bioinformatika nebo Biomedicínské a ekologické inženýrství. Udělejte první krok na cestě za vědou studiem doktorských programů Biomedicínské technologie a bioinformatika nebo Biomedicínská elektronika a biokybernetika.

Kontaktní osoby

Nejdůležitější informace o organizačních úkonech před příjezdem na VUT v Brně získáte od fakultních koordinátorek Jany Noskové (krátkodobé studium a doktorské studium) a Jany Hulové (bakalářské a magisterské studium) nebo od ústavní koordinátorky Mariny Ronzhiny (Double Degree program s UAS Technikum Wien).

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.