Dny otevřených dveří

Fascinuje vás biomedicína a chcete si ověřit, že má smysl naplno se jí věnovat? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o vstřícnosti vyučujících a kvalitě výukového zázemí laboratoří.

Během dne otevřených dveří nahlédnete do moderních výukových prostor i vědeckých laboratoří ústavů a v přátelském prostředí se dozvíte klíčové informace k studiu. Setkáte se s špičkovými vědci a v intelektuálně jiskřivé diskuzi s vyučujícími se přesvědčíte, že si stojíme za kvalitou výuky.

Během dnů otevřených dveří je možné nahlédnout pod pokličku moderních technologií. | Foto: Oto Janoušek
Během dnů otevřených dveří je možné nahlédnout pod pokličku moderních technologií. | Foto: Oto Janoušek

Dny otevřených dveří organizujeme třikrát ročně v budově T12 Fakulty elektroniky a komunikačních technologií. Jsou součástí dnů otevřených dveří FEKT VUT. Termíny dnů otevřených dveří i podrobnější informace k nim získáte zde.

Pod pokličku ústavního dění můžete nahlédnout také skrze ústavní profil na FacebookuChcete-li přijít na individuální prohlídku, kontaktujte PR manažera Otu Janouška.

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.