Dny otevřených dveří

Fascinuje vás biomedicína a chcete si ověřit, že má smysl naplno se jí věnovat? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o vstřícnosti vyučujících a kvalitě výukového zázemí laboratoří.

Během dne otevřených dveří nahlédnete do moderních výukových prostor i vědeckých laboratoří ústavů a v přátelském prostředí se dozvíte klíčové informace k studiu. Setkáte se s špičkovými vědci a v intelektuálně jiskřivé diskuzi s vyučujícími se přesvědčíte, že si stojíme za kvalitou výuky.

Během dnů otevřených dveří je možné nahlédnout pod pokličku moderních technologií.
Během dnů otevřených dveří je možné nahlédnout pod pokličku moderních technologií. | Foto: Oto Janoušek

Dny otevřených dveří organizujeme třikrát ročně v budově T12 Fakulty elektroniky a komunikačních technologií. Jsou součástí dnů otevřených dveří FEKT VUT. Termíny dnů otevřených dveří i podrobnější informace k nim získáte zde. Pod pokličku ústavního dění můžete nahlédnout také skrze ústavní profil na FacebookuChcete-li přijít na individuální prohlídku, kontaktujte PR manažera Otu Janouška.

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.