Vědecká show Biomedicína – sci-fi se stává realitou

Začátek události: 20. července 2018

Místo konání: Galerie Vaňkovka, Brno

Web události: www.galerie-vankovka.cz

V interaktivní expozici návštěvníci ovládnou počítač pohybem očí, oklamou detektor lži, zachrání život defibrilátorem, vyfotí se termokamerou, a vžijí se do pocitů vozíčkáře při léčbě speciálními počítačovými hrami.

Ústav biomedicínského inženýrství propojí medicínu a technologické vize. V interaktivní expozici návštěvníci ovládnou počítač pohybem očí, oklamou detektor lži, zachrání život defibrilátorem, vyfotí se termokamerou, a vžijí se do pocitů vozíčkáře při léčbě speciálními počítačovými hrami. Přijďte si vyzkoušet interaktivní vědu 1.3. – 3.3. od 13:00 do 17:00.

Doprovodné grafické panely vtáhnou návštěvníka do fascinujícího světa ambiciózních vědeckých témat aktuálně řešených Ústavem biomedicínského inženýrství. Výstava trvá od 1.3. do 10.3. Více informací zde.

 

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.