Okno do světa výroby a prodeje zdravotnických prostředků

Začátek události: 4. května 2018

Místo konání: Aula FEKT

Web události: www.facebook.com/events/168388900488662

Pásmo odborných přednášek přiblíží posluchačům svět výroby a prodeje zdravotnických prostředků.

Přednášející hovoří před studenty.

Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií srdečně zvou na pásmo odborných přednášek Okno do světa výroby a prodeje zdravotnických prostředků.

Vystoupí zástupci těchto společností:

• DN FORMED – chirurgie, kryoterapie, laboratoře
  • MEDIN – chirurgie, stomatologie, traumatologie
  • ING CORPORATION – ortotika a protetika
  • UJP PRAHA – radioterapie
  • BMT MEDICAL TECHNOLOGY – sterilizátory a laboratorní technika
  • DELONG INSTRUMENTS – elektronová mikroskopie, vakuová technologie
  • ELLA-CS – stenty, extraktory

Moderuje doc. Ing. Milan Chmelař, CSc., Ústav biomedicínského inženýrství. Slavnostně zahájí prof. RNDr. Vladimír Aubrecht, CSc. děkan FEKT. Záštitu akce za Asociaci přebírá její předseda Doc. RNDr. PhMr. Karel Volenec CSc.