Den otevřených dveří

Začátek události: 29. ledna 2020

Místo konání: Aula Prof. Braunera, FEKT VUT, Technická 12

Web události: www.facebook.com/events/2401518580103735

Poznejte na vlastní oči biomedicínské technologie a nechte se unést vědou. Seznamte se s inspirativními osobnostmi ústavu a zeptejte se jich, jak přetavit nadšení pro vzdělání v profesní úspěch.

Všechny zájemce o studium na Ústavu biomedicínského inženýrství srdečně zveme na den otevřených dveří FEKTu. Návštěvníci se dozví užitečné informace o studiu na FEKTu a přesvědčí se o tom, že Brno je nejlepší město pro studentský život. Vyvrcholením Dne otevřených dveří je návštěva ústavů, během níž si ti z návštěvníků, kteří navštíví biomedicínské laboratoře, vyzkouší moderní technologie pro vědu a výzkum. Ve svěží diskuzní atmosféře s pedagogickými osobnostmi ústavu navíc návštěvníci získají jasnou představu o vzdělávacích příležitostech, které UBMI nabízí.

 

Chcete se zúčastnit, ale nevyhovuje Vám termín? Další termíny dnů otevřených dveří najdete na fakultních stránkách.

Ukázka 3D tisku dvoufilamentovou tiskárnou z loňského dne otevřených dveří | Autor: Oto Janoušek

Sledujte nás

Na sociálních sítích pravidelně informujeme o našich vzdělávacích aktivitách. Nezapomínáme ani na žhavé novinky z oboru či zajímavé pracovní pozice v biomedicíně.

Podpora talentů

Podporujeme nadané studenty a začínající vědce. Zapojit se můžete i vy. Ať už finančním darem či podporou vzdělávacích aktivit v oblasti přírodních věd a biomedicínského inženýrství.