Aktuality


2016-04-22 Studenti oboru Biomedicínského inženýrství podnikli exkurzi do laboratoři Národního Centra Tkání a Buněk
Studenti oboru Biomedicínského inženýrství podnikli exkurzi do laboratoři Národního Centra Tkání a Buněk Tak trochu mimooborový výlet si v dubnu udělali studenti předmětu Klinická fyziologie, když v rámci exkurze zavítali do Národního Centra Tkání a Buněk v Brně. Více informací si můžete přečíst na našich FB stránkách

2015-06-02 Pozvánka na workshop práce v software MOE - stáhnout přílohu
Naučíte se základy práce v softwaru MOE, zjistíte, jak detekovat specifická místa v proteinech nebo tvořit farmakoforové modely, a dozvíte se, jak jsou tyto techniky využívány při návrhu léčiv. První termín workshopu se koná již tento čtvrtek!

2015-06-02 Workshop - materiál k workshopu - stáhnout přílohu
Další materiál k workshopu práce se softwarem MOE. Více informací o software MOE na stránce: www.chemcomp.com.

2015-04-15 Pozvánka na přednášku „Bio-Engineering and Clinical Simulation“ - stáhnout přílohu
Vážení studenti a kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Bio-Engineering and Clinical Simulation“

2015-02-02 Nabídka pracovní pozice Mezinárodního centra klinického výzkumu - stáhnout přílohu
Mezinárodní centrum klinického výzkumu hledáme vhodné kandidáty na pozici „Laboratory Technician“. Více v příloze

2013-11-18 Biomedicínské inženýrství v praxi - stáhnout přílohu
Biomedicínské inženýrství v praxi - další přednáška v rámci projektu ICRC Akademie klinického výzkumu

2013-10-10 Pracovní pozice na Oddělení radiologické fyziky MOÚ
Oddělení radiologické fyziky MOÚ hledá pracovníka na pozici biomedicínský technik Více informací zde.

2013-09-29 Topologie a její aplikace ve zpracování (medicínských) obrazů
Zveme Vás na přednášku doc. RNDr. Martina Kovára, Ph.D. na téma "Topologie a její aplikace ve zpracování (medicínských) obrazů", která se uskuteční ve středu 2.10.2013 ve 13 hod. v seminární místnosti ústavu.

2013-08-30 Důležitá informace pro zápis předmětů u studentů 2. ročníku oboru F-BTB
Od akademického roku 2013-2014 je ve studijním plánu oboru F-BTB přesunut povinný předmět Bezpečnost zařízení (FBEZ) ze zimního semestru 2. ročníku do zimního semestru 1. ročníku. Tato změna byla provedena oborovou radou F-BTB na základě pokynů z rektorátu VUT v Brně, respektujících požadavky ECTS. Studenti 2. ročníku oboru F-BTB si tedy musí zapsat a úspěšně absolvovat i povinný předmět Bezpečnost zařízení (FBEZ), přestože je ve studijních plánech nyní zařazen do 1. ročníku studia. Bez úspěšného absolvování tohoto předmětu není možné studium na oboru absolvovat!

2013-06-12 Pozvánka na ICRC seminář klinického výzkumu - stáhnout přílohu
Vážení studenti, zveme vás na ICRC seminář klinického výzkumu na téma „Věda a byznys: jakou zvolím kariéru?“ Můžete se těšit na přednášky českých a zahraničních odborníků a zajímavé diskuze se zástupci úspěšných firem. Nenechte si ujít například přednášky Mgr. Karla Janečka, MBA, Ph.D., doc. MUDr. Romana Šmuclera, CSc. nebo prof. MUDr. Martina Sameše, CSc.

2013-05-31 Vlaďka Kubicová získala 1. místo v Sekci mladých na konferenci XIII. pracovní setkání fyzikálních chemiků a elektrochemiků
Doktorandka UBMI Ing. Vladimíra Kubicová zvítězila se svým příspěvkem "Determination of Relationship Among Bacteria Based on Polar Representation" v soutěžní "Sekci mladých" na konferenci " XIII. pracovní setkání fyzikálních chemiků a elektrochemiků" pořádané Mendelovou univerzitou.

2013-05-30 Přednáška "Identification of epileptic foci using data-driven approach: fact or fiction"
Zveme Vás na přednášku Ing. Martina Lamoše na téma "Identification of epileptic foci using data-driven approach: fact or fiction", která se uskuteční ve středu 5.6.2013 ve 13 hodin v seminární místnosti ústavu.

2013-05-28 Pozvánka na přednášku: Měření a zpracování dat neuro-kardio v Ústavu přístrojové techniky AV ČR , MU LF a FNUSA-ICRC - stáhnout přílohu
Zveme vás na přednášku Ing. Pavla Juráka, CSc. na téma "Měření a zpracování dat neuro-kardio v Ústavu přístrojové techniky AV ČR , MU LF a FNUSA-ICRC", která se uskuteční 5. 6. 2013 v 10:00 v místnosti SD2.99, Technická 12.

2013-05-17 Pozvánka na přednášku
Zveme Vás na přednášku Sudeep Roy, Ph.D. na téma "Metallothionein-From phytoremediation to human diseases - In silico genomic, proteomic and interaction studies", která se uskuteční ve středu 22.5.2013 ve 13 hodin.

2013-04-10 Špičková věda ve výzkumných centrech FEKT VUT v Brně Uplatnění mladých vědců ve VaV centrech SIX a CVVOZE - stáhnout přílohu
Zveme Vás na workshop na téma "Špičková věda ve výzkumných centrech FEKT VUT v Brně Uplatnění mladých vědců ve VaV centrech SIX a CVVOZE", který se koná středa 17. 4. 2013 od 15:00 v aule Technická 12, Brno – Královo Pole.