Duševní vlastnictví v akademické praxi

Začátek události: 16. dubna 2019

Místo konání: Technická 12, T12/SD2.99

Web události: www.facebook.com/events/419161368861315

Kurz pro zájemce o problematiku o ochrany duševního vlastnictví.

Odbor transferu technologií VUT v Brně a Ústav biomedicínského inženýrství Vás srdečně zvou na přednášku Duševní vlastnictví v akademické praxi.

• Jak pracovat s duševním vlastnictvím při studiu?
  • Vzniká při studiu duševní vlastnictví?
  • Komu patří takové duševní vlastnictví a co s ním lze dělat?
Duševní vlastnictví v akademické praxi
Duševní vlastnictví v akademické praxi | foto: Unsplash

Kurz je určen především studentům, ale i začínajícím akademickým pracovníkům, doktorským studentům i zaměstnancům ústavů a děkanátu a všem zájemcům o problematiku o ochrany duševního vlastnictví.

Lektorem je zaměstnanec Odboru transferu technologií JUDr. Tomáš Kubeša, Ph.D., který se věnuje správě a ochraně duševního vlastnictví na VUT v Brně.